Dárek k objednávce - kečup a majonéza, a nejen to, každého potěšíme červencovými akcemi

Kategórie

Filtrovať

Výživové smery
viac... menej
Filter

Nové produkty

Zoznam produktov podľa výrobcu: Oliví

Zobraziť 1 - 7 z 7 položiek
 • Oliví

  Záhony plné čerstvej mäty, lokálna farma a pravé letné osvieženie. To všetko nájdete v tomto produkte. Pripravte si studený alebo teplý nápoj a doprajte svojmu telu poriadnu dávku osvieženia. Poctivý prírodný sirup s nezameniteľnou chuťou mäty si vás získa po prvom ochutnaní.

  6,10 €
 • Oliví

  EXPIRÁCIA: 03.12.2021 Tento poklad ocenia všetci milovníci zázvoru. Nenechajte sa mýliť, že vďaka svojim prehrievacím schopnostiam je vhodný len v zimnom období. Oliví sirup z bio zázvoru je výborný pre dosladenie vášho čaju alebo na prípravu osviežujúcej zázvorovej limonády. Iste si vás získa po prvom ochutnaní. 100% prírodný, bez obsahu chemických...

  6,82 €
 • Oliví

  Tak ten príde vhod určite každému, kto sa chce v zime trošku ohriať. Alebo sa chce len trochu zrelaxovať s hrnčekom plný vône badiánu, klinčekov a škorice. Je super v tom, že je jednoducho pre každého, nielen pre tých čo holdujú alko verzii. Okrem vína ochutí aj čaj alebo jednoducho len horúcu vodu s plátkom citróna.

  9,38 €
 • Oliví

  Rakytník - rastlina budúcnosti, zvlášť cenná pre svoj vysoký obsah vitamínov. Pridajte lokálnu farmu a poctivý prírodný sirup so špecifickou kyslosťou je na svete. Výborne sa hodí na dosladenie čaju alebo prípravu osviežujúcej rakytníkovej limonády. Iste si vás získa po prvom ochutnaní.

  6,82 €
  Rýchly náhľad Nie je skladom
 • Oliví

  Sušené levanduľové kvety z lokálnej levanduľovej farmy a poctivosť. To všetko nájdete v tomto produkte. Pripravte si studený alebo teplý nápoj a doprajte svojmu telu, vďaka obsahu levandule, potrebnú relaxáciu a odpočinok po náročnom dni. Poctivý prírodný sirup s jedinečným obsahom českých bylín si vás získa po prvom ochutnaní.

  6,10 €
  Rýchly náhľad Nie je skladom
 • Oliví

  Pre tých, čo majú radi nevšedné chute, určite ocenia uhorkovú limonádu. Zaženie rýchlo smäd a deti ju zbožňujú. Drink doplňte nastrúhanou uhorkou a získate osviežujúcu limonádu nielen pre horúce letné dni.

  6,10 €
  Rýchly náhľad Nie je skladom
 • Oliví

  Kto by nepoznal lahodnú chuť pečených jabĺk. Tak presne tá sa stala inšpiráciou pre novinku českého výrobcu poctivých prírodných sirupov značky Oliví. Sirup s príchuťou pečeného jablka patrí do špeciálnej vianočnej kolekcie a rozhodne vám bude chutiť. Navodí príjemnú atmosféru blížiacich sa vianočných sviatkov a prehreje dlhé a chladné zimné večery....

  7,58 €
  Rýchly náhľad Nie je skladom
Zobraziť 1 - 7 z 7 položiek