akcia 1+1 zadarmo na vitamín d3+K2, a nielen to, každého potešíme júnovými akciami

Kategórie

Filtrovať

Výživové smery
viac... menej
Pre koho
Filter

Nové produkty

Zoznam produktov podľa výrobcu: Organic India

Zobraziť 1 - 17 z 17 položiek
 • Organic India

  Vitánie snodárná (Withania somnifera), je známá jako Ašvaganda patří ke ájurvédským bylinám. Podporuje duševní a kognitivní činnost, energii, vitalitu, svaly a výdrž, spánek a chrání před stresem. Patří mezi antioxidanty.

  13,10 €
 • Organic India

  Bazalka posvätná, Bazalka pravá a Brahmi. Táto trojica ajurvédskych bylín patrí medzi jednu z najznámejších a je najvyhľadávanejšie pre svoje schopnosti podporiť duševnú a kognitívne činnosť a potlačiť stres. Pripravte si tento lahodný bylinný nápoj s nulovým obsahom farbív, pesticídov, herbicídov a chemických látok.

  4,87 €
 • Organic India

  S šálkou tohoto výborného čaju plného bylín z certifikovaného biologického poľnohospodárstva sa prenesiete do tradícií starodávnej ajurvédy. Spojenie bazalky posvätnej (Tuli) s koreňom kurkumy a zázvoru je ideálnou kombináciou pre všetkých tých, ktorí dávajú prednosť BIO bylinným čajom pred kofeínovým nápojmi. Kurkuma a zázvor podporujú normálne trávenie,...

  4,87 €
 • Organic India

  Brahmi/Gotu kola je název pro ájurvédskou bylinu známou pro podporu duševního zdraví a kognitivních funkcí.

  13,10 €
 • Organic India

  Triphala je celosvetovo známa ajurvédska kombinácia troch ovocných plodov Amalaki, Haritaki a Bibhitaki, ktoré napomáhajú vylučovaniu, činnosti pečene a normálnej činnosti gastrointestinálneho traktu.

  13,10 €
 • Organic India

  Tomuto čaji by sme mohli priradiť slová jediný a jedinečný. Ide o čistú kompozíciu byliniek Tulsi - bazalky posvätnej a bazalky pravej. Obe tieto typické ajurvédskej byliny s výraznou aromatickou chuťou podporujú funkcie imunitného a dýchacieho systému. V letných dňoch vás osviežia, v zimných mesiacoch zahrejú. 

  4,87 €
 • Organic India

  Šatavari (Asparagus racemosus) je známa ajurvédska bylina známa pre svoju podporu ženského, ale aj mužského pohlavného reprodukčného systému.

  13,10 €
 • Organic India

  Vyskúšajte vyváženú zmes ajurvédskych bylín Tulsi a Ašwagandy doplnených zeleným čajom. Ašwaganda čiže indický ženšen je adaptogén, ktorý prispieva k duševnej a kognitívne činnosti a pôsobí na koncentráciu a únavu. Zelený čaj je ideálny pre osvieženie tela. Táto bylinná zmes, v organickej kvalite, je ideálnym spoločníkom pre vaše chvíľky relaxácie pri...

  4,87 €
 • Organic India

  Vyskúšajte túto obľúbenú ajurvédsku bylinu s výraznou aromatickou a lahodnou chuťou, známu pre svoju schopnosť podporiť imunitný systém a normálnu funkciu dýchacieho systému, ale tiež chrániť telo pred nežiaducim stresom. V kombinácii so zeleným čajom získate príjemne osviežujúci bylinný čaj.

  4,87 €
 • Organic India

  Amalaki je sušený plod stromu emblika lékařská (Emblica officinalis), kterému se říká „indický angrešt“ . Patří k přirozeným zdrojům vitaminu C.

  10,07 €
 • Organic India

  Zmes ajurvédskych bylín z organického poľnohospodárstva prepodporu metabolizmu lipidov.

  11,55 €
 • Organic India

  Bylinná zmes obsahuje bylinu "Kutki" a bylinu "Tulsi". Prírodný bylinný prípravok zo vzácnej himalájskej rastliny Kutki a posvätnej bazalky Tulsi.

  12,60 €
 • Organic India

  Tulsi čiže Bazalka posvätná a Moringa olejodárná, dve základné ingrediencie tohto bio bylinného čaju. V prípade tejto harmonickej zmesi sa môžete tešiť na silu typickej ajurvédskej byliny Tulsi, vyhľadávané pre svoju schopnosť podporiť funkciu imunitného systému a normálnu funkciu dýchacieho systému. Moringa pomáha udržiavať normálnu hladinu cukru v krvi....

  4,87 €
  Rýchly náhľad Nie je skladom
 • Organic India

  Zmes troch bylín obsahujúca koreň špargle hroznovitej (Šatavari), vňať chebule srdcovitej (Guduchi) a listov Tulsi.

  10,07 €
  Rýchly náhľad Nie je skladom
 • Organic India

  Základom tohto bylinného čaju je bazalka posvätná, známa ako Tulsi, doplnená škoricovníkom cejlonským a zázvorom lekárskym. Čo majú tieto bylinky spoločné? Podporujú normálnu funkciu dýchacieho systému, prispievajú k správnemu tráveniu a celkovému osvieženiu tela. Spolu s čiernym korením získate ideálny osviežujúci nápoj pre váš štart do nového dňa. 

  5,13 €
  Rýchly náhľad Nie je skladom
 • Organic India

  Kombinace dvou ájurvédských bylin Brahmi a Gotu Kola, které podporují kognitivní funkce, duševní zdraví, paměť a koncentraci. Byliny pochází z certifikovaného organického zemědělství.

  11,55 €
  Rýchly náhľad Nie je skladom
 • Organic India

  Tento bylinný čaj doplnený sladkou chuťou anízu si zamilujú všetci tí, ktorí chcú zažiť atmosféru tradičnej indickej ajurvédy. Harmanček pravý podporí vašu pozitívnu náladu, relaxáciu a spánok. Známa ajurvédska bylina Tulsi prispieva k normálnej funkcii dýchacieho systému, podporuje srdce a vitalitu. Zatvorte oči a preneste sa do miest, kde sa čas na...

  4,87 €
  Rýchly náhľad Nie je skladom
Zobraziť 1 - 17 z 17 položiek